Reklama
Reklama

Hetmańska: worki ze śmieciami wrzucili na ulicę. Doszło do kolizji

fot. Jakubek

Młodzi mężczyźni przechodzący chodnikiem przy ulicy Hetmańskiej "zainteresowali się" workami ze śmieciami leżącymi przy posesji. Wrzucili je na jezdnię. Nasz czytelnik przyznaje, że doprowadziło to do kolizji aut.

- Ta sytuacja doprowadziła do kolizji w Poznaniu! Czyżby poznański GOAP zatrudnił nową ekipę sprzątającą - pyta Jakubek, od którego otrzymaliśmy nagranie. - Uważam, że to mogło doprowadzić do bardzo poważnego wypadku na Hetmańskiej - dodaje.

Na nagraniu widać młodych mężczyzn, którzy przechodząc chodnikiem na ulicy Hetmańskiej natknęli się na worki ze śmieciami leżące przy jednej z posesji. Worki wydały im się na tyle "interesujące", że postanowili je wrzucić na jezdnię ulicy Hetmańskiej. Następnie szli po jezdni, z której zeszli dopiero gdy zobaczyli zbliżające się auta. Z relacji naszego czytelnika wynika, że przez worki leżące na ulicy jeden z samochodów gwałtownie zahamował, co doprowadziło do kolizji. - Drogówka przyjechała powystawiać mandaty w związku z kolizją - kończy Jakubek.

  • Aktualizacja
    poniedziałek, 10.04.2017 r., godz. 12.31
    Aktualizacja
    poniedziałek, 10.04.2017 r., godz. 12.31
    Policja przyznaje, że zachowanie mężczyzn jest skandaliczne i chce ustalić ich tożsamość. Jeśli rozpoznajesz osoby z nagrania - skontaktuj się z funkcjonariuszami pod numerem 997.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
23℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro