Reklama

Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań zapłaci za transport kibiców Legii na mecz

Przewóz kibiców Legii Warszawa w 2015 roku | fot. poznanskie-autobusy.pl
Przewóz kibiców Legii Warszawa w 2015 roku | fot. poznanskie-autobusy.pl

20 autobusów MPK przewiezie około 2000 kibiców Legii Warszawa na niedzielny mecz Lech - Legia na Inea Stadionie. Transport odbędzie się ze stacji kolejowej w Palędziu, a zapłaci za niego Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne otrzymało w piątek zamówienie na podstawienie 20 autobusów dla około 2000 kibiców Legii Warszawa udających się na mecz z Lechem na Inea Stadionie. Zamówienie wpłynęło od Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań. - Spodziewamy się nieco ponad 2000 kibiców, to my płacimy za transport autobusami i liczymy, że podczas tego transportu nie dojdzie do żadnych incydentów - mówi Radosław Majchrzak, prezes stowarzyszenia. Kibiców eskortować będzie policja.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Kibice Legii dojadą pociągami z Warszawy na stację do podpoznańskiego Palędzia i tutaj wsiądą do autobusów podstawionych przez MPK. Po meczu wrócą autobusami na tę samą stację i pojadą do Warszawy.

O sprawie pisaliśmy już TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro