Reklama

Od poniedziałku budowa przejścia dla pieszych na Matyi. Uwaga na utrudnienia

fot. UMP
fot. UMP

W poniedziałek rozpocznie się budowa przejścia dla pieszych i przejazdu rowerowego przez ulicę Matyi. Na drobne utrudnienia muszą przygotować się kierowcy.

Prace będą prowadzone na wysokości krańca tramwajowej wyspy przystankowej, przy skrzyżowaniu z ul. Wierzbięcice i potrwają do 23 maja. Ekipa budowlana ma pracować poza godzinami szczytów komunikacyjnych. Maksymalna prędkość pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

- Podczas prac zawężana miejscowo będzie jezdnia ul. Matyi na odcinku między ul. Przemysłową i ul. Wierzbięcice-Niezłomnych oraz wystąpią utrudnienia na sąsiadującym chodniku i drodze rowerowej. W godzinach nocnych 3 kwietnia, na czas demontażu bramownicy, nastąpi krótkotrwałe zamknięcie sąsiedniego odcinka południowej jezdni ul. Matyi; objazd wytyczono ulicami: Przemysłową, Wujka, Wierzbięcice - informuje ZDM.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
16.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro