Reklama
Reklama

KOD będzie świętował urodziny konstytucji na pl. Wolności

W tym roku mija dwadzieścia lat od uchwalenia Konstytucji RP. Urodziny konstytucji będą świętować na pl. Wolności członkowie Komitetu Obrony Demokracji.

Manifestacja pod nazwą "Konstytucja ma głos" rozpocznie się w niedzielę o godzinie 12:00 na pl. Wolności -Zapraszamy wszystkich, ponieważ niezależnie od różnic poglądów i przekonań, Konstytucja stanowi nasze wspólne dobro. To dzięki Konstytucji wszyscy bez wyjątku jesteśmy obywatelami wolnego i demokratycznego kraju, którzy mogą korzystać ze swoich praw i wolności obywatelskich. Konstytucja to wyraźny i stanowczy głos obywateli, który musi być słyszany i rozumiany przez każdą władzę. Komitet Obrony Demokracji od początku swojego istnienia broni zasad i wartości zawartych w Konstytucji, a tysiące Polaków od kilkunastu miesięcy otwarcie protestują przeciwko naruszaniu i łamaniu jej przepisów - zachęca Tomasz Adamiec z zarządu KOD Wielkopolska.

Tańsze przejazdy komunikacją miejską? Niższe stawki w strefie płatnego parkowania? Bilety na basen za 1 zł, a do teatrów - za 5 zł? Rozlicz się w Poznaniu i zyskaj więcej korzyści!
REKLAMA

Wielkopolski KOD organizuje także manifestacje w Kaliszu (godz. 12:00 Główny Rynek), Lesznie (godz. 11:00 Rynek) oraz Pile (godz. 16 pl. Konstytucji 3 Maja).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo. Tym razem dla całej Wielkopolski
13℃
3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
8.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro