Reklama

Poznańska policja publikuje wizerunek złodziei okradających samochody

Policja opublikowała nagrania z monitoringu, na których uwieczniono wizerunek złodziei okradających samochody. Osoby, które rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z policją.

Do pierwszego zarejestrowanego zdarzenia doszło 8 lutego przy ulicy Hawelańskiej w Poznaniu. Około godziny 3:20 dwóch mężczyzn dokonało kradzieży z włamaniem do samochodu marki VW Polo. Osoby, które rozpoznają zarejestrowanych mężczyzn, proszone są o kontakt z komisariatem na os. Jana III Sobieskiego 115. Informacje można przekazywać osobiście lub telefonicznie pod numerem61 84 146 11.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Na początku stycznia doszło natomiast do próby kradzieży w podpoznańskich Plewiskach. 6 stycznia około 2:40 dwóch mężczyzn usiłowało dokonać kradzieży samochodu marki Mercedes za pomocą urządzenia do przechwytywania sygnału radiowego z pilota samochodu. Ostatecznie, mimo otwarcia pojazdu, do kradzieży nie doszło. W tym przypadku osoby posiadające informacje, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerem 61 84 155 80.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro