Reklama
Reklama

Znany youtuber nakręcił w Szanghaju film reklamujący poznańską uczelnię

Krzysztof Gonciarz w trakcie pobytu w Poznaniu | fot. Screenshot YouTube
Krzysztof Gonciarz w trakcie pobytu w Poznaniu | fot. Screenshot YouTube

Krzysztof Gonciarz to znany polski youtuber, który na co dzień mieszka i pracuje w Japonii. Ostatnio nawiązał współpracę z poznańską uczelnią Collegium Da Vinci, a jej efektem jest film promujący uczelnię, który powstał w trakcie podróży do Szanghaju.

Krzysztof Gonciarz zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów na własny kanał w serwisie YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Jakiś czas temu zamieszkał w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką - Polką pochodzącą z USA - prowadzi firmę zajmującą się produkcją video. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Firma Krzysztofa Gonciarza realizowała produkcje dla takich firm jak Intel czy Orange, a ostatnio nawiązała współpracę z poznańską uczelnią Collegium Da Vinci. Jej efektem jest film zatytułowany Ciekawość, który nakręcony został w trakcie podróży YouTubera do Szanghaju -Collegium Da Vinci jest uczelnią ludzi ciekawych i dlatego zaprosiliśmy do współpracy kogoś naprawdę ciekawego. Specjalnie dla CDV opowie o ciekawości, podróżowaniu i odkrywaniu tego, co nieznane - wyjaśniają władze uczelni.

Warto dodać, że to już kolejny film reklamujący poznańską firmę, który swoją popularnością wykracza poza Poznań. Dużą popularnością cieszą się choćby spoty Allegro, o ostatnim z nich pisaliśmy w tym miejscu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu w serwisie YouTube.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
66.63 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro