Reklama
Reklama

Znany youtuber nakręcił w Szanghaju film reklamujący poznańską uczelnię

Krzysztof Gonciarz w trakcie pobytu w Poznaniu | fot. Screenshot YouTube

Krzysztof Gonciarz to znany polski youtuber, który na co dzień mieszka i pracuje w Japonii. Ostatnio nawiązał współpracę z poznańską uczelnią Collegium Da Vinci, a jej efektem jest film promujący uczelnię, który powstał w trakcie podróży do Szanghaju.

Krzysztof Gonciarz zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów na własny kanał w serwisie YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Jakiś czas temu zamieszkał w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką - Polką pochodzącą z USA - prowadzi firmę zajmującą się produkcją video. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Firma Krzysztofa Gonciarza realizowała produkcje dla takich firm jak Intel czy Orange, a ostatnio nawiązała współpracę z poznańską uczelnią Collegium Da Vinci. Jej efektem jest film zatytułowany Ciekawość, który nakręcony został w trakcie podróży YouTubera do Szanghaju -Collegium Da Vinci jest uczelnią ludzi ciekawych i dlatego zaprosiliśmy do współpracy kogoś naprawdę ciekawego. Specjalnie dla CDV opowie o ciekawości, podróżowaniu i odkrywaniu tego, co nieznane - wyjaśniają władze uczelni.

Warto dodać, że to już kolejny film reklamujący poznańską firmę, który swoją popularnością wykracza poza Poznań. Dużą popularnością cieszą się choćby spoty Allegro, o ostatnim z nich pisaliśmy w tym miejscu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu w serwisie YouTube.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro