Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -2

Znany youtuber nakręcił w Szanghaju film reklamujący poznańską uczelnię

BS
wtorek, 28.03.2017 r.
godz. 18.30
BS | wtorek, 28.03.2017 r., godz. 18.30
Znany youtuber nakręcił w Szanghaju film reklamujący poznańską uczelnię
Krzysztof Gonciarz w trakcie pobytu w Poznaniu - fot. Screenshot YouTube

Krzysztof Gonciarz to znany polski youtuber, który na co dzień mieszka i pracuje w Japonii. Ostatnio nawiązał współpracę z poznańską uczelnią Collegium Da Vinci, a jej efektem jest film promujący uczelnię, który powstał w trakcie podróży do Szanghaju.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 997 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1005 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Krzysztof Gonciarz zaczynał karierę jako dziennikarz zajmujący się grami komputerowymi, a od wielu już lat zajmuje się produkcją materiałów na własny kanał w serwisie YouTube. Największą popularność przyniosła mu satyryczna seria Zapytaj Beczkę. Jakiś czas temu zamieszkał w Japonii, gdzie razem ze swoją wspólniczką - Polką pochodzącą z USA - prowadzi firmę zajmującą się produkcją video. Życie Krzysztofa i Kasi śledzą setki tysięcy osób, które oglądają daily vlogi w serwisie YouTube.

Firma Krzysztofa Gonciarza realizowała produkcje dla takich firm jak Intel czy Orange, a ostatnio nawiązała współpracę z poznańską uczelnią Collegium Da Vinci. Jej efektem jest film zatytułowany Ciekawość, który nakręcony został w trakcie podróży YouTubera do Szanghaju - Collegium Da Vinci jest uczelnią ludzi ciekawych i dlatego zaprosiliśmy do współpracy kogoś naprawdę ciekawego. Specjalnie dla CDV opowie o ciekawości, podróżowaniu i odkrywaniu tego, co nieznane - wyjaśniają władze uczelni.

Warto dodać, że to już kolejny film reklamujący poznańską firmę, który swoją popularnością wykracza poza Poznań. Dużą popularnością cieszą się choćby spoty Allegro, o ostatnim z nich pisaliśmy w tym miejscu.

Zachęcamy do obejrzenia filmu w serwisie YouTube.