Reklama

Miłostowo: ekshibicjonista pojawia się przy pętli tramwajowej

Pętla na Miłostowie | fot. Google Maps
Pętla na Miłostowie | fot. Google Maps

Mieszkańcy Antoninka przestrzegają się przed spacerowaniem po lasku w rejonie pętli tramwajowej na Miłostowie. Ma się tam pojawiać ekshibicjonista. O takich przypadkach pisaliśmy już w 2015 roku.

Na facebookowym profilu Antoninek w sobotę pojawiło się ostrzeżenie dla mieszkańców. - Dziewczyny nie chodźcie na pętlę przez lasek. Szłam rano, ok. 7:00, na pętlę Miłostowo i jakiś zboczeniec zaczął się​ obnażać i robić wiadomo co... uciekłam - napisała Pola, która zapewnia, że zgłosiła to policji. Mężczyzna miał być blondynem ubranym w skórzaną kurtkę.

Nie jest to pierwszy przypadek, gdy ktoś ostrzega przed ekshibicjonistą pojawiającym się przy pętli na Miłostowie. Do takich incydentów dochodziło tu w styczniu i marcu 2015 roku, o czym informowaliśmy na naszym portalu. Wówczas jednak mężczyzna miał mieć ciemne włosy i około 30-40 lat. Być może takich sytuacji było więcej, ale wiele osób tego nie zgłasza służbom.

Tymczasem policja apeluje, by każdy taki incydent zgłosić funkcjonariuszom. Kluczowe jest przy tym, by zapamiętać jak najwięcej szczegółów z wyglądu ekshibicjonisty - w co był ubrany, ile ma wzrostu, jak wygląda.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
5℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.10 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro