Reklama

Jeździsz bimbami? Pamiętaj o zmianach na Fredry

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

W poniedziałek rozpoczną się kolejne remonty torowisk w centrum miasta. Prace będzie prowadzić również Aquanet.

27 marca ekipy remontowe przeniosą się na ulicę Fredry. Jak już informowaliśmy, swoje trasy zmieni w sumie 8 linii tramwajowych. Szczególną uwagę na rozkłady jazdy muszą zwrócić uwagę pasażerowie bimb nr 3, 4, 8, 9, 15, 16, 17, 19, 20 i 201.

Kierowcy muszą pamiętać, że do 9 kwietnia zamknięty będzie fragment ul. Fredry przy skrzyżowaniu z ul. Mielżyńskiego i zawężone będą fragmenty chodnika na ul. Fredry. Ponadto na rondzie Kaponiera pojawi się więcej tramwajów niż zwykle, co może spowodować utrudnienia w ruchu.

- Ponadto na czas robót, prowadzonych w godzinach nocnych od 22:00 do 5:00 oraz w dni wolne od pracy, na skrzyżowaniu ul. Fredry z al. Niepodległości wyłączany z ruchu będzie prawy pas ruchu al. Niepodległości - informuje ZDM.

Objazd wyznaczono przez ul. Kościuszki, ul. Libelta i pl. Cyryla Ratajskiego.

Na Fredry będą pracować również ekipy Aquanetu. Firma zapewnia, że prace będą prowadzone w chodnikach, więc utrudnienia dla kierowców zostaną zminimalizowane. Mieszkańcy nie muszą również obawiać się o brak wody: na czas prac ułożone zostaną tymczasowe by-passy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro