Reklama
Reklama

Targi Edukacyjne na MTP

fot. Piotr Sagalara

W piątek na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczęły się Targi Edukacyjne. Można je odwiedzić do niedzieli.

Na odbywających się w Poznaniu Targach Edukacyjnych jak zwykle szkoły i uczelnie wyższe mają możliwość zaprezentowania swojej oferty. Z kolei uczniowie, którzy stoją przed wyborem szkoły mogą przekonać się, jaka placówka odpowiada ich umiejętnościom a jeśli już taką wybrali mogą dowiedzieć się o niej jeszcze więcej a nawet poznać nauczycieli.

Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub lub tel. 512 526 525 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Nasze miasto jest jednym z najważniejszych ośrodków akademickich w kraju. Mamy ponad 120 tys. studentów. To także blisko 70 tys. uczniów - dzieci i młodzieży, kształcących się w poznańskich szkołach. Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą właśnie naszych placówek i naszych partnerów - mówi Mariusz Wiśniewski, zastępca prezydenta Poznania.

Do niedzieli w ramach targów będzie można poznać oferty edukacyjne ponad 200 szkół i uczelni w tym 20 zagranicznych. Organizowane będą też warsztaty dla najmłodszych, konferencje, wystawy, pokazy oraz spotkania autorskie. Targi Edukacyjne odbywają się w pawilonach: 7, 7A i 8A. Można się na nie wybrać w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę i od 10:00 do 16:00 w niedzielę. Wstęp na targi jest bezpłatny.

W tym samym czasie na MTP trwają też Targi Książek Naukowych, które po raz pierwszy odbywają się wspólnie z Targami Książek dla Dzieci i Młodzieży.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
8℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
2.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro