Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 0

Księżna Kate z torebką poznańskiej manufaktury

BS
środa, 22.03.2017 r.
godz. 16.00
BS | środa, 22.03.2017 r., godz. 16.00
Księżna Kate z torebką poznańskiej manufaktury
fot. Victoria Jones / PAP

Powody do dumy ma poznańska firma Etui Bags. Kilka dni temu brytyjska księżna Kate pojawiła się z ręcznie szytą kopertówką tej firmy na spotkaniu z prezydentem Francji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 998 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 999 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W miniony piątek księżna Kate Middleton pojawiła się wraz z mężem na obchodach Dnia Świętego Patryka, a kilka godzin później spotkała się w Paryżu z prezydentem Francoisem Hollandem. W obu sytuacjach księżna miała przy sobie kopertówkę z poznańskiej manufaktury Etui Bags.

Ręcznie szyte torebki można kupić w Poznaniu oraz dwóch luksusowych sklepach w Londynie. Przedstawicielka firmy zapewnia, że nie wysyłali torebki Kate Middleton, ale podsuwa trop, jak torebka mogła trafić do księżnej - Na przyjęciu w Pałacu Buckingham z okazji inauguracji Brytyjsko-Indyjskiego Roku Kultury, jedna z pań, która przebywała w towarzystwie księżnej wystąpiła z inną torebką naszego autorstwa. Być może Kate ją podpatrzyła i w kuluarach, jak to w kobiecych rozmowach bywa o nią zapytała - mówi w rozmowie z tvn24bis.pl Sonia Firlej, asystentka głównej projektantki marki.

Firma jest już przyzwyczajona do obsługi znanych klientów. Torebkę Etui Bags kupił dla swojej żony między innymi Arnold Schwarzenegger.