Reklama
Reklama

Minister Błaszczak nagrodził policjantów z Poznania

Nagrody dla policjantów, którzy zatrzymali Hossa | fot. MSWiA

W poniedziałek w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak wręczył m.in. policjantom Krzyże Zasługi za Dzielność. Wśród wyróżnionych są funkcjonariusze z Poznania.

Najpierw minister Błaszczak nagrodził policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Ochrony i Poszukiwania Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz z Centralnego Biura Śledczego Policji za zatrzymanie poszukiwanego Arkadiusza Ł.o pseudonimie Hoss. O zatrzymaniu twórcy oszustw metodą na wnuczka pisaliśmy TUTAJ.

Nowość w Salonie Wonderland w Poznaniu! Stymulatory tkankowe coming out - 20% tylko w czerwcu. Zadzwoń tel. 607 608 806.
REKLAMA


Następnie w MSWiA odbyła się uroczystość wręczenia Krzyży Zasługi za Dzielność funkcjonariuszom-bohaterom. Wyróżnienia trafiły do policjantów i strażaków. Wśród nich byli policjanci z poznańskiej drogówki, którzy eskortowali do szpitala w Poznaniu duszącego się noworodka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

- Jestem dumny z tego, że mogę wyróżnić funkcjonariuszy-bohaterów. To są przykłady, które trzeba pokazywać. Polscy funkcjonariusze reagują wtedy kiedy ktoś potrzebuje pomocy. W ten sposób budujemy postawę służby - mówił Mariusz Błaszczak w trakcie uroczystości.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

W czwartek i piątek lato na termometrach, ale w weekend załamanie pogody
26℃
17℃
Poziom opadów:
5.3 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
11.31 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro