Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 0

Minister Błaszczak nagrodził policjantów z Poznania

KaT
poniedziałek, 20.03.2017 r.
godz. 12.43
KaT | poniedziałek, 20.03.2017 r., godz. 12.43
Minister Błaszczak nagrodził policjantów z Poznania
Nagrody dla policjantów, którzy zatrzymali Hossa - fot. MSWiA

W poniedziałek w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak wręczył m.in. policjantom Krzyże Zasługi za Dzielność. Wśród wyróżnionych są funkcjonariusze z Poznania.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 998 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 999 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Najpierw minister Błaszczak nagrodził policjantów z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Ochrony i Poszukiwania Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz z Centralnego Biura Śledczego Policji za zatrzymanie poszukiwanego Arkadiusza Ł.o pseudonimie Hoss. O zatrzymaniu twórcy oszustw metodą na wnuczka pisaliśmy TUTAJ.

Następnie w MSWiA odbyła się uroczystość wręczenia Krzyży Zasługi za Dzielność funkcjonariuszom-bohaterom. Wyróżnienia trafiły do policjantów i strażaków. Wśród nich byli policjanci z poznańskiej drogówki, którzy eskortowali do szpitala w Poznaniu duszącego się noworodka. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

- Jestem dumny z tego, że mogę wyróżnić funkcjonariuszy-bohaterów. To są przykłady, które trzeba pokazywać. Polscy funkcjonariusze reagują wtedy kiedy ktoś potrzebuje pomocy. W ten sposób budujemy postawę służby - mówił Mariusz Błaszczak w trakcie uroczystości.