Nenad Bjelica: mówiłem piłkarzom, że zagramy z dobrym rywalem

- W pierwszej połowie zostawiliśmy rywalom za dużo miejsca - komentował trener Nenad Bjelica po meczu z Górnikiem Łęczna.

Lech Poznań zremisował z ostatnim zespołem Lotto Ekstraklasy 0:0. - W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, nie byliśmy blisko rywala, nie kreowaliśmy sobie szans. Zostawiliśmy Górnikowi dużo miejsca. W drugiej graliśmy lepiej. Przed meczem mówiłem piłkarzom, że mierzymy się z drużyną w dobrej formie, najlepszą jaka w ostatnich miesiącach przyjechała do Poznania. Nie mogę być zadowolony z wyniku, ale jest ok - mówił szkoleniowiec.

Chorwat nie miał pretensji do swoich piłkarzy. - Taka jest piłka nożna. Po meczu gratulowałem mojej drużynie pracy w ostatnich tygodniach. Zawsze ciąży na nas presja zwycięstwa, ale dziś nie było to możliwe. Nie mam pretensji do zawodników - komentował. - W mediach czytaliśmy ile goli Lech strzeli Górnikowi, ale ja wiedziałem, że to dobry zespół, u którego nie widziałem słabych stron - dodał.