Reklama
Reklama

95. urodziny Kolejorza: specjalna ramówka w Lech TV

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

W niedzielę Lech Poznań świętować będzie swoje 95. urodziny. Z tej okazji specjalną ramówkę przygotowała klubowa telewizja.

Kibice Kolejorza żyją oczywiście spotkaniem z Górnikiem Łęczna, podczas którego na INEA Stadionie zjawi się ponad 40 tysięcy osób. Na obchody jubileuszowe szykuje się również Lech TV. Stacja tego dnia nadawać będzie - poza materiałami związanymi z niedzielnym meczem - wyłącznie treści historyczne.

O 10:10 planowana jest premiera reportażu o trenerach Lecha Poznań, który zostanie kilkukrotnie powtórzony w ciągu całego dnia. O 12:50 po raz pierwszy na antenie pojawią się życzenia złożone Lechowi przez jego fanów, nagrane w galerii Avenida.

- Poza tym na antenie znajdą się wspomnienia byłych piłkarzy Lecha, m.in. Tadeusza Płotka, Włodzimierza Wojciechowskiego, Janusza Gogolewskiego, Andrzeja Juskowiaka, Mariusza Niewiadomskiego, Andrzeja Mazurkiewicza, Teodora Napierały, Andrzeja Karbowiaka czy Jana Stępczaka - zapowiada Mateusz Kuźniewski z Lech TV.

- Będziemy wspominać również historyczne mecze Kolejorza: o godz. 11:00 zaczynamy retransmisję meczu z FC Barcelona, o godz. 18:00 z Olimpique Marsylia, a o godz. 21:00 finału Pucharu Polski z 1988 roku z Legią Warszawa - dodaje

Ramówkę uzupełnią regularne emisje nowej pieśni Kolejorza, pod tytułem "Nie idziesz sam".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro