Reklama
Reklama

Świetne informacje z Ławicy: baza Ryanair i nowe połączenia!

fot. Ryanair

W czwartek na poznańskiej Ławicy ogłoszono powstanie w naszym mieście nowej bazy lotniczej Ryanair. A to nie koniec dobrych wiadomości - z Poznania uruchomionych zostanie 5 nowych połączeń!

O uruchomieniu bazy Ryanair na Ławicy mówiło się od kilku miesięcy. Dziś ogłoszono, że rzeczywiście baza powstanie. Dla naszego miasta to świetna wiadomość - oznacza nowe połączenia lotnicze.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Dokąd będzie można polecieć z Poznania liniami Ryanair? W systemie rezerwacyjnym już pojawiły się lotniska docelowe dostępne z Poznania. Do oferty powrócą loty do Alicante. Nowością są natomiast loty do Madrytu, Castellon (Walencja), Billund (Dania - okolice Legolandu), Aten i Oslo-Torp. Wcześniej ogłoszono, że z Poznania będzie można polecieć do Izraela - konkretnie do Ejlatu i i Tel Awiwu.

Ryanair zbazuje w Poznaniu jeden samolot, co według linii lotniczej jest inwestycją opiewającą na 100 milionów dolarów. To piąta baza tej linii w Polsce. Z okazji ogłoszenia nowości w ofercie na zimę 2017/2018 z Poznania, Ryanair wprowadza promocję na bilety (od 89 złotych). Można je kupić do poniedziałku do północy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
5℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
40.75 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro