Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama

Świetne informacje z Ławicy: baza Ryanair i nowe połączenia!

KaT
czwartek, 16.03.2017 r.
godz. 11.15
KaT | czwartek, 16.03.2017 r., godz. 11.15
Świetne informacje z Ławicy: baza Ryanair i nowe połączenia!
fot. Ryanair

W czwartek na poznańskiej Ławicy ogłoszono powstanie w naszym mieście nowej bazy lotniczej Ryanair. A to nie koniec dobrych wiadomości - z Poznania uruchomionych zostanie 5 nowych połączeń!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O uruchomieniu bazy Ryanair na Ławicy mówiło się od kilku miesięcy. Dziś ogłoszono, że rzeczywiście baza powstanie. Dla naszego miasta to świetna wiadomość - oznacza nowe połączenia lotnicze.

Dokąd będzie można polecieć z Poznania liniami Ryanair? W systemie rezerwacyjnym już pojawiły się lotniska docelowe dostępne z Poznania. Do oferty powrócą loty do Alicante. Nowością są natomiast loty do Madrytu, Castellon (Walencja), Billund (Dania - okolice Legolandu), Aten i Oslo-Torp. Wcześniej ogłoszono, że z Poznania będzie można polecieć do Izraela - konkretnie do Ejlatu i i Tel Awiwu.

Ryanair zbazuje w Poznaniu jeden samolot, co według linii lotniczej jest inwestycją opiewającą na 100 milionów dolarów. To piąta baza tej linii w Polsce. Z okazji ogłoszenia nowości w ofercie na zimę 2017/2018 z Poznania, Ryanair wprowadza promocję na bilety (od 89 złotych). Można je kupić do poniedziałku do północy.

Reklama