Reklama
Reklama

Os. Jagiełły: pijany wandal zniszczył 9 samochodów. Zatrzymali go mieszkańcy

fot. Krzysztof

W środę wieczorem na osiedlu Władysława Jagiełły pijany wandal uszkodził 9 zaparkowanych tu aut - m.in. urwał w nich lusterka i wycieraczki.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik Krzysztof. - Na osiedlu Władysława Jagiełły wczoraj około 20 godziny uszkodzono 6-8 aut. Pijanego mężczyznę zatrzymali policjanci - napisał. - Niech wiara ogląda dziś swe auta na parkingu obok myjni przy wieżach - dodaje.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Wandal "zajął się" zaparkowanymi na osiedlu samochodami. Uszkodził 9 z nich. - Między innymi powyrywał tylne wycieraczki oraz urwał lusterka, kilka aut zostało zarysowanych - mówi Piotr Garstka z biura prasowego wielkopolskiej policji. - 33-letniego wandala zatrzymało dwóch mieszkańców osiedla, którzy wezwali na miejsce policję. Zatrzymany mężczyzna obecnie trzeźwieje i czeka na przesłuchanie - dodaje.

Choć uszkodzonych zostało 9 samochodów, do tej pory na policję zgłosił się jedynie 1 poszkodowany. - Czekamy na zgłoszenia od właścicieli uszkodzony aut. Za wycieraczkami samochodów są informacje z prośbą o kontakt z komisariatem na Piątkowie - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
19.37 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro