Reklama
Reklama

W Poznaniu trwają targi Meble Polska, Arena Design i Home Decor

fot. Włodzimierz Hoppel

We wtorek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się targi Meble Polska, Arena Design i Home Decor. To miejsce, w którym setki wystawców prezentują najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz i designie.

Na MTP swoją ofertę prezentuje 600 wystawców z całego kraju. - To największe w tym stuleciu wydarzenie związane z branżą meblarską i wyposażenia wnętrz - mówi Elżbieta Reske z MTP. W oficjalnym otwarciu targów udział wzięła podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju. - Chcemy przeznaczyć na tę branżę w ciągu najbliższych pięciu lat w trybie dotacji bezpośrednich ponad 200 milionów złotych - mówi Jadwiga Emilewicz.

Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub lub tel. 512 526 525 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA


Targi to okazja do zaprezentowania się dla studentów Uniwersytetu Artystycznego. Uczelnia przygotowała na MTP dwie wystawy - jedną przedstawiającą historię sztuki użytkowej i drugą skupiającą się na urządzaniu pokoju dla nastolatka.

Na targach zobaczymy najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, meblach, oświetleniu. Wydarzenie potrwa do piątku, a organizatorzy szacują, że odwiedzi je około 20 tysięcy zwiedzających. Bilety dla branży są bezpłatne po rejestracji. Osoby spoza branży płacą za wstęp 150 złotych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
8℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
2.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro