Reklama
Reklama

W Poznaniu odzyskano auto skradzione z Murowanej Gośliny. W 24 godziny

fot. Policja
fot. Policja

3 marca z Murowanej Gośliny skradziono samochód marki Renault Captur. Następnego dnia policjanci odnaleźli pojazd na poznańskich Jeżycach. Zatrzymano też złodzieja auta.

Policjanci z Poznania po otrzymaniu 3 marca informacji o kradzieży samochodu z Murowanej Gośliny natychmiast zajęli się tą sprawą. - Jeszcze tego samego dnia ustalili, że auto może znajdować się na poznańskich Jeżycach. Informacje zdobyte przez funkcjonariuszy szybko się potwierdziły - wyjaśnia Patrycja Banaszak z poznańskiej policji.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Auto odnaleziono 4 marca na parkingu podziemnych na Jeżycach. - Trzy dni później zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za jego kradzież. Podczas zatrzymania 32-latek posiadał przy sobie dwie sztuki amunicji bojowej - dodaje.

Mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży auta z włamaniem oraz nielegalnego posiadania amunicji. Jest w areszcie. Grozi mu 10 lat więzienia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
44.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro