Reklama
Reklama

Zające wracają do Starego Browaru

fot. Jakub Wittchen
fot. Jakub Wittchen

Miesiąc przed Wielkanocą w Starym Browarze pojawiają się setki zajęcy. Jak każdego roku, zające będą miały nowy kolor i będzie je można kupić.

Od 2009 roku w poznańskim Starym Browarze nadchodzącą Wielkanoc zwiastują kolorowe zające, które się tutaj pojawiają. W tym roku "opanują" obiekt 17 marca i pozostaną w nim aż do świąt. Wiadomo już, że zające będą mieć nowy kolor, ale nie zdradzono jaki. - Niecierpliwi będą mogli zapoznać się z nowym umaszczeniem 16 marca, na poznańskich przystankach autobusowych. Pojawią się tam zające na citylightach - wyjaśnia Barbara Banat ze Starego Browaru.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Wraz z zającami do Starego Browaru wkroczą warsztaty i zajęcia dla dzieci. Nie zabraknie warsztatów z malowania zajęcy dla dzieci (zapisy), będzie też spektakl dla maluchów. Od 1 kwietnia w punkcie informacyjnym Pasażu będzie można kupić małe zające, a od 8 kwietnia duże - w punktach informacyjnych Atrium i Pasażu. nie zdradzono jeszcze ile zające będą kosztować.

Dodatkowo od 3 do 15 kwietnia w Pasażu odbywać się będzie Targ Wielkanocny, a 8 i 9 kwietnia Wolny Targ w Galerii na Dziedzińcu Sztuki.

  • Aktualizacja
    czwartek, 9.03.2017 r., godz. 12.20
    Aktualizacja
    czwartek, 9.03.2017 r., godz. 12.20
    Wiadomo już ile będą kosztować zające: małe (26 cm) 60 - 75 złotych, a duże (46 cm) 90 - 140 złotych. Wyższe ceny dotyczą zajączków specjalnych, które będą tegoroczną nowością.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
117.74 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro