Reklama

Brutalne zabójstwo 27-latka pod Międzychodem

zdj. ilustracyjne | fot. policja/archiwum
zdj. ilustracyjne | fot. policja/archiwum

Policjanci z Międzychodu prowadzili od kilkunastu dni poszukiwania 27-letniego mężczyzny. Teraz okazało się, że mężczyzna został zamordowany, a jego ciało zakopano w lesie pod Międzychodem.

O sprawie jako pierwsza poinformowała poznańska Gazeta Wyborcza. Jak dowiedział się Piotr Żytnicki kilkanaście dni temu rodzina powiadomiła o zaginięciu 27-letniego mężczyzny. Początkowo policjanci prowadzili rutynowe działania zmierzające do ustalenia kontaktów mężczyzny, ewentualnych powodów zniknięcia, ale szybko wpadli na trop trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze zniknięciem.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Podejrzani zostali zatrzymani we wtorek, a jeden z nich przyznał, że zaginiony mężczyzna nie żyje, a jego ciało zostało zakopane w lesie pod Międzychodem. Ciało mężczyzny zostało odkopane w nocy z wtorku na środę, a wstępne oględziny wykazały, że mężczyzna był przed śmiercią katowany.

Policja i prokuratura nie informują oficjalnie o swoich ustaleniach. Na czwartek zaplanowano konferencję prasową w tej sprawie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
42.46 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro