Reklama
Reklama

Wyśmienita kawa na wyciągnięcie ręki

Pełna gama specjałów kawowych "za jednym dotknięciem" w poznańskich domach i firmach.

Poznaniaku delektuj się doskonałym smakiem kawy serwowanej ze szwajcarskich ekspresów ciśnieniowych firmy JURA. Wszystkich miłośników kawy zapraszamy do autoryzowanego salonu firmy JURA mieszczącego się w Luboniu przy ulicy Wschodniej 24 lokal nr 2 (5 minut od autostrady). Z przyjemnością przybliżymy Państwu pełen zakres możliwości automatycznych ekspresów firmy JURA. Wyrafinowany smak specjałów kawowych tworzonych ze świeżo mielonych oraz świeżo zaparzonych ziaren kawy to efekt szwajcarskiej perfekcji. Z naszą ofertą możecie się Państwo również zapoznać odwiedzając naszą stronę internetową www.kawadlapoznania.pl.

Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku, doradztwo oraz szkolenie z obsługi GRATIS!

Kompleksowe rozwiązania do parzenia kawy zaspakajające wszystkie gusta klientów
Do gospodarstw domowych: Ekspresy automatyczne zachwycają pod każdym względem unikalnym wzornictwem i przekonują do siebie maksymalnym komfortem użytkowania, gwarantując najlepsze rezultaty parzenia kawy.
Do użytku profesjonalnego: Wszędzie - w miejscu pracy, w biurze, sklepie, barze, hotelu, salonie fryzjerskim itd. - profesjonalne ekspresy automatyczne dostarczają doskonałą kawę klientom, gościom oraz pracownikom. I to wszystko przy świetnym stosunku ceny do wydajności.
Szwajcarskie zasady
JURA jest jedyną firmą na świecie, której przedmiotem działalności są wyłącznie automatyczne ekspresy do kawy. Dlatego firma cieszy się renomą specjalisty w tej branży.
Najlepsza jakość parzonej kawy
W celu uzyskania najlepszych rezultatów parzenia kawy inżynierom pracującym dla Jury udało się opracować rewolucyjny proces impulsowego parzenia kawy (P.E.P.®), stanowiący kamień milowy na drodze do nieznanego wcześniej, pełnego aromatu - nawet w przypadku szybko przyrządzanych specjałów kawowych.
Maksymalna prostota obsługi
Ekspresy automatyczne firmy JURA są dziecinnie proste i intuicyjne w obsłudze. Imponujący przykład: Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Wykrywanie filtra i konfiguracja ustawień urządzenia odbywa się automatycznie.
Mleko i pianka mleczna w swej doskonałości
Innowacyjna technologia dysz umożliwia przyrządzanie zwartej i delikatnej pianki mlecznej o oszałamiającej jakości. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni automatycznie. Dzięki systemowi regulacji temperatury mleka i pianki mlecznej, który jest nowością w skali światowej, powstają wyrafinowane i modne specjały na najwyższym poziomie. Jakością dorównują kawie serwowanej w najlepszych kawiarniach - i to za naciśnięciem przycisku.
Doskonałe wzornictwo
Kształt i materiały odzwierciedlają wewnętrzne walory ekspresów automatycznych firmy JURA. Przykładowo w modelu Z6 po raz pierwszy zastosowano elementy przednie i górne z masywnego aluminium o uszlachetnionej powierzchni o grubości 3 mm. Precyzja obróbki świadczy o kunszcie inżynierskim.
Serwis na całym świecie
Ekspresy automatyczne JURA charakteryzują się trwałością i długowiecznością. Również po wielu latach stosowania mogą być nadal serwisowane. Komponenty są odnawiane w sposób chroniący zasoby. Odbywa się to w ramach rozbudowanej globalnej sieci centrów serwisowych, ośrodków Hospitality Center oraz autoryzowanych serwisów.
Przyjemność jest sumą wszystkich składników
W najlepszych lokalach gastronomicznych wykorzystywane są wyłącznie najlepsze składniki. Taka sama zasada dotyczy również ekspresów automatycznych firmy JURA. Bowiem tylko wtedy, gdy mamy do dyspozycji absolutnie najlepszą kawę espresso i piankę mleczną, możemy przyrządzać perfekcyjne specjały kawowe oferujące całe bogactwo smaków.
Intuicyjna obsługa
Automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA sprawiają, że kawowe marzenia spełniają się. Za naciśnięciem przycisku - lub za dotknięciem wyświetlacza smartfona. Przemyślane systemy obsługi, różnorodne możliwości programowania, technologia RFID i aplikacje na telefony komórkowe sprawiają, że obsługa jest całkowicie intuicyjna i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb smakoszy kawy.
Większa przyjemność picia kawy dzięki smartfonom
Programiści z firmy JURA rewolucjonizują w fundamentalny sposób doznania związane z piciem kawy: Za pomocą aplikacji można wygodnie zmieniać wszystkie ustawienia za pomocą smartfona*. Aby przyrządzić specjał odpowiadający indywidualnym gustom użytkownika, wystarczy jedno dotknięcie ekranu smartfona. I co najważniejsze: Osobiste preferencje pozostają zapisane w aplikacji. Dzięki temu za pomocą wszystkich ekspresów automatycznych JURA wyposażonych w funkcję Smart Connect można w dowolnym czasie przyrządzić specjały kawowe według własnych upodobań.
Automatyczne wykrywanie filtra
Najnowsza generacja ekspresów automatycznych i filtrów potrafi komunikować się ze sobą. Dzięki technologii RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Wykrywanie filtra odbywa się automatycznie, a odpowiednie ustawienia urządzenia są dokonywane automatycznie. Zastosowanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.
* Dotyczy również tabletów

Nagrodzone wzornictwo
Wzornictwo firmy JURA ucieleśnia takie wartości jak spokój, siła, staranność, jakość i trwałość. Są to wartości, za które szwajcarska architektura i wzornictwo są cenione na całym świecie. Automatyczne ekspresy do kawy firmy JURA były wielokrotnie wyróżniane międzynarodowymi nagrodami przyznawanymi za wzornictwo. Dzięki temu od dawna cieszą się statusem przedmiotów dekoracyjnych do wyposażenia wnętrz. W stylowy sposób wyrażają dobry gust użytkownika.
Jasny język projektowania
Charakteryzujący się prostotą atrakcyjny projekt w stylu nordyckim firmy JURA emanuje siłą i harmonijnie jednoczy wyraziste linie i jasno zarysowane powierzchnie. Swą solidnością, trwałością i niezawodnością przeczy współczesnym krótkotrwałym tendencjom i modom.
Szlachetne materiały
Ekspresy automatyczne są produkowane ze szwajcarską precyzją z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, zachwycających jakością obróbki, wyglądem i walorami dotykowymi. Imponujący przykład: Elementy przednie i górne nowego modelu Z6 wykonane są z masywnych, grubych na 3 mm płyt aluminiowych o uszlachetnionej powierzchni.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro