Reklama
Reklama

Z poznańskiej Ławicy polecimy do Madrytu

fot. wikimedia

Z systemu rezerwacyjnego linii lotniczych Ryanair wynika, że jesienią polecimy z Poznania do Madrytu. To kolejna informacja, która może wskazywać na utworzenie bazy irlandzkiego przewoźnika w Poznaniu.

W ostatnim czasie pojawia się sporo informacji na temat aktywności irlandzkiej linii lotniczej na poznańskim lotnisku, a władze Ławicy przyznają, że walczą o zbazowanie w Poznaniu jednego lub dwóch samolotów -Jesteśmy na bardzo zaawansowanym etapie rozmów i oczekuję, że Ryanair ogłosi decyzję za kilka tygodni. Jest bardzo prawdopodobne, że Ryanair zbazuje u nas swój samolot już jesienią tego roku. A rozmawiamy też o tym, żeby na wiosnę 2018 roku dołożył tu drugą maszynę - mówił w lutym Mariusz Wiatrowski.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że w systemie rezerwacyjnym pojawił się lot z Poznania do Londynu o 7:00 oraz ze Szkocji do Poznania o 22:00, a to prawdopodobnie oznacza, że samolot będzie stacjonował w Poznaniu. Teraz w systemie rezerwacyjnym pojawiło się kolejne nowe połączenie.

Od 29 października z Poznania polecimy do Madrytu. Loty będą wykonywane we wtorki i niedziele. Z Poznania samolot będzie startował o godzinie 10:20, a z Madrytu o 9:55.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
5℃
Poziom opadów:
2.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
33.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro