Reklama
Reklama

Policja zatrzymała mężczyznę, który onanizował się przed nieletnią

Policjanci z Gostynia zatrzymali mężczyznę, który jeździł samochodem po terenie gminy i zaczepiał dziewczynki. Przed jedną z zaczepionych miał się obnażyć i masturbować.

Do zdarzenia, o którym policjanci zostali poinformowani na początku tygodnia, doszło 22 lutego w Poniecu. Z relacji dziewczynki wynikało, że samochodem podjechał do niej mężczyzna i zapytał o drogę -W pewnej chwili mężczyzna zapytał ją: czy coś jej się podoba i wskazał na krocze. Dziewczynka zauważyła, że ten mężczyzna ma w ręce członka. Ta sytuacja na tyle ją przestraszyła, że pilnie oddaliła się z tego miejsca - mówi w rozmowie z portalem Gostyn24.pl Jacek Masztalerz, zastępca prokuratora rejonowego w Gostyniu.

Sprawa została zgłoszona na policję po kilku dniach, ale to nie przeszkodziło w identyfikacji i namierzeniu mężczyzny. Okazało się, że to 22-letni mieszkaniec Krobi -Mężczyzna podczas wyjaśnień potwierdził fakt słownego kontaktu z tą dziewczynką. Stwierdził, że od dawna poszukiwał tej formy aktywności seksualnej. Wcześniej, poruszając się samochodem, podejmował masturbację - relacjonuje Masztalerz. Mężczyzna usłyszał już zarzut prezentowania czynności seksualnej osobie małoletniej, za popełnione przestępstwo grozi mu kara trzech lat pozbawienia wolności.

Prokuratura zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie trzech tysięcy złotych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
19.28 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro