Reklama
Reklama

Rozpoczęły się targi Gardenia!

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

W czwartek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęły się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia. Potrwają do soboty. To raj dla miłośników roślin i pięknych ogrodów. Równocześnie trwają targi Special Days oraz Sport Invest.

Gardenia to 600 wystawców, którzy prezentują swoją ofertę. A w niej znajdzie się 300 nowości! Dowiemy się tutaj jak zaprojektować ogród oraz jaki wybrać sprzęt do jego urządzenia. Nie brakuje pokazów florystycznych i bogatej ekspozycji wystawienniczej, na której prezentowana jest oferta ze wszystkich sektorów ogrodniczych. To także okazja by spotkać specjalistów. - Wśród targowych gości nie zabraknie znanych w kraju ekspertów prowadzących telewizyjne programy ogrodnicze, jak Maja Popielarska. Swoim 20-letnim doświadczeniem w ogrodnictwie podzieli się również Marek Jezierski, współautor programu "Rok w ogrodzie" emitowanego w TVP1. Dziennikarz już po raz piąty poprowadzi warsztaty na żywo "Ogród marzeń tworzony z pasją" - wyjaśniają organizatorzy.

Wraz z Gardenią na MTP odbywają się targi Special Days (Targi Produktów Świątecznych i Okolicznościowych) oraz Sport Invest (Targi Branży Sportowej i Rekreacyjnej). Na Special Days znajdziemy dekoracje sezonowe - na Wielkanoc, Halloween czy Walentynki, świece i produkty zapachowe, oświetlenie ozdobne, artykuły florystyczne, a także stroje na karnawał i kartki okolicznościowe. Na Sport Invest znaleźć można najnowszą ofertę technologiczną ułatwiającą prowadzenie obiektów rekreacyjnych.

Targi poznaniacy będą mogli zwiedzać w sobotę. Czwartek i piątek to dni dla profesjonalistów. W sobotę ekspozycję będzie można zwiedzać od 9.00 do 16.00, a za bilet zapłacimy 12 (ulgowy), 15 (bilet rodzinny) lub 20 (normalny) złotych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
54.67 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro