Reklama
Reklama

Moderus Gamma wyjechał na poznańskie torowiska

fot. Modertrans Poznań
fot. Modertrans Poznań

W czwartek Moderus Gamma pierwszy raz w ciągu dnia wyjechał na poznańskie torowiska.

Pojazd można było zobaczyć m.in. na ulicach Starołęckiej, Hetmańskiej, na rondzie Śródka, ulicy Warszawskiej czy pętli Miłostowo. Nowoczesny tramwaj przyjechał też na poznańskie Franowo. Cały czas odbywają się przejazdy testowe, podczas których sprawdzane są systemy zainstalowane w Moderusie.

Wiosenne last minute dla twojej skóry! Zabiegi DERMALOGICA oraz peelingi PEEL MISSION w promocyjnej cenie -15%. Rezerwacja Tel. 607 608 867-> online www.wonderland.pl
REKLAMA


W Moderusie Gamma trzeba zamontować system informacji pasażerskiej spójny z tą zainstalowaną w innych pojazdach MPK. Konieczne jest także zamontowanie w tramwaju czytników PEKA. Dopiero po tych pracach do pojazdu będą mogli wejść pasażerowie. Próbne przejazdy z pasażerami na pokładzie mają się odbywać w kwietniu.

Udało ci się uchwycić na zdjęciu Moderusa Gamma podczas czwartkowych przejazdów po Poznaniu? Przyślij do nas zdjęcie na [email protected]. Chętnie pokażemy je na portalu! Moderusa będzie też można zobaczyć na torowiskach w piątek.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro