Reklama
Reklama

Policjanci proszą o pomoc w sprawie zbrodni sprzed 14 lat

Policjanci gorzowskiego "Archiwum X" dokonali przełomowego odkrycia w sprawie brutalnego morderstwa, do którego doszło latem 2003 roku. Zidentyfikowana została ofiara morderstwa, a policjanci poszukują osób, które znały mężczyznę.

W sierpniu 2003 roku z Odry w miejscowości Kosarzyn lubuscy policjanci wydobyli zwłoki ofiary brutalnego zabójstwa. Mimo intensywnego śledztwa nie udało się wówczas zidentyfikować zwłok. W 2003 roku sprawa została umorzona, ale ostatnio zajmowali się nią policjanci z gorzowskiego "Archiwum X". Podjęte działania doprowadziły do identyfikacji zwłok. Okazało się, że należały one doPiatrou Schautsou Viachaslau, obywatela Białorusi -Nadal nie są jednak znane dokładne wszystkie okoliczności tej sprawy. Policjanci krok po kroku zbierają ważne i istotne informacje dotyczące tego zdarzenia. Nie ustalono miejsca pobytu Białorusina na terenie województwa lubuskiego. Wiadomo z policyjnych ustaleń jedynie, że podczas pobytu miał on udać się do jednej z firm na terenie Rzepina w powiecie słubickim - informuje biuro prasowe policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje na temat jego pobytu w Polsce, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście w każdej jednostce policji lub pod numerem alarmowym 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
61.42 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro