Reklama
Reklama

Policjanci proszą o pomoc w sprawie zbrodni sprzed 14 lat

Policjanci gorzowskiego "Archiwum X" dokonali przełomowego odkrycia w sprawie brutalnego morderstwa, do którego doszło latem 2003 roku. Zidentyfikowana została ofiara morderstwa, a policjanci poszukują osób, które znały mężczyznę.

W sierpniu 2003 roku z Odry w miejscowości Kosarzyn lubuscy policjanci wydobyli zwłoki ofiary brutalnego zabójstwa. Mimo intensywnego śledztwa nie udało się wówczas zidentyfikować zwłok. W 2003 roku sprawa została umorzona, ale ostatnio zajmowali się nią policjanci z gorzowskiego "Archiwum X". Podjęte działania doprowadziły do identyfikacji zwłok. Okazało się, że należały one doPiatrou Schautsou Viachaslau, obywatela Białorusi -Nadal nie są jednak znane dokładne wszystkie okoliczności tej sprawy. Policjanci krok po kroku zbierają ważne i istotne informacje dotyczące tego zdarzenia. Nie ustalono miejsca pobytu Białorusina na terenie województwa lubuskiego. Wiadomo z policyjnych ustaleń jedynie, że podczas pobytu miał on udać się do jednej z firm na terenie Rzepina w powiecie słubickim - informuje biuro prasowe policji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę ze zdjęcia lub posiadają informacje na temat jego pobytu w Polsce, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście w każdej jednostce policji lub pod numerem alarmowym 997.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro