Reklama

Tydzień utrudnień na ulicy Przemysłowej

W poniedziałek rozpoczną się prace związane z budową przyłącza cieplnego na ulicy Przemysłowej. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Prace rozpoczną się 20 i będą trwały do 27 lutego - W związku z budową przyłącza cieplnego wzdłuż ul Przemysłowej, zostanie zwężony fragment ulicy na północ od skrzyżowania z ul. Żupańskiego, a prędkość maksymalna pojazdów zostanie ograniczona do 30 km/h. O kolejnych etapach prac będziemy informować z wyprzedzeniem - informuje ZDM i apeluje o zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 lutego!
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
1℃
Poziom opadów:
1.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
39.80 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro