Reklama
Reklama

Straż pożarna negatywnie zaopiniowała imprezę w Arenie

fot. Paweł Stanisław Nowak

W piątek dowiedzieliśmy się o negatywnej opinii wystawionej przez strażaków w związku z organizacją spektaklu "Skazany na bluesa". Organizacja imprezy zawisła na włosku, ale ostatecznie udało się spełnić dodatkowe wymagania strażaków.

W godzinach popołudniowych dotarła do nas informacja o negatywnej opinii strażaków, którzy opiniowali organizację spektaklu "Skazany na bluesa". Informację potwierdził rzecznik POSiR - Potwierdzam, że organizacja spektaklu "Skazany na bluesa" została zaopiniowana negatywnie przez strażaków. Było to o tyle zaskakujące, że to jest kolejna impreza w tym tygodniu, a wcześniej strażacy nie zwracali uwagi na żadne problemy. Mimo, że opinia strażaków nie ma charakteru decyzji, to podjęliśmy działania zmierzające do wyjaśnienia sytuacji - mówi Błażej Daracz, rzecznik POSiR i dodaje - Ostatecznie ustalono, że w trakcie imprezy w hali pojawią się dodatkowi strażacy, a impreza odbędzie się zgodnie z planem.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Rzecznik POSiR wyjaśnia też, że decyzja strażaków nie dotyczy całego obiektu. Nie są zagrożone inne zaplanowane w Arenie imprezy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
17.52 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro