Reklama
Reklama

Straż pożarna negatywnie zaopiniowała imprezę w Arenie

fot. Paweł Stanisław Nowak
fot. Paweł Stanisław Nowak

W piątek dowiedzieliśmy się o negatywnej opinii wystawionej przez strażaków w związku z organizacją spektaklu "Skazany na bluesa". Organizacja imprezy zawisła na włosku, ale ostatecznie udało się spełnić dodatkowe wymagania strażaków.

W godzinach popołudniowych dotarła do nas informacja o negatywnej opinii strażaków, którzy opiniowali organizację spektaklu "Skazany na bluesa". Informację potwierdził rzecznik POSiR - Potwierdzam, że organizacja spektaklu "Skazany na bluesa" została zaopiniowana negatywnie przez strażaków. Było to o tyle zaskakujące, że to jest kolejna impreza w tym tygodniu, a wcześniej strażacy nie zwracali uwagi na żadne problemy. Mimo, że opinia strażaków nie ma charakteru decyzji, to podjęliśmy działania zmierzające do wyjaśnienia sytuacji - mówi Błażej Daracz, rzecznik POSiR i dodaje - Ostatecznie ustalono, że w trakcie imprezy w hali pojawią się dodatkowi strażacy, a impreza odbędzie się zgodnie z planem.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 15 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Rzecznik POSiR wyjaśnia też, że decyzja strażaków nie dotyczy całego obiektu. Nie są zagrożone inne zaplanowane w Arenie imprezy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Obowiązuje do odwołania
21℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
5.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro