Reklama
Reklama

Ławica bez kolejnego połączenia. Nie polecimy do Glasgow

fot. Wizzair
fot. Wizzair

Od połowy marca z Poznania nie będzie można polecieć do Glasgow liniami Wizzair. W systemie rezerwacyjnym linii lotniczych ostatni lot zaplanowano na 11 marca.

O sprawie poinformowali nas czytelnicy. - Tym razem od rozkładu letniego nie polecimy do Glasgow (Wizzair) - napisał Tomasz. - We wtorek z rozkładów lotów z Ławicy zniknęło połączenie liniami Wizzair do Glasgow - dodaje Piotr.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Rzeczywiście - w systemie rezerwacyjnym linii lotniczych Wizzair ostatni lot z Poznania do szkockiego Glasgow odbywa się 11 marca. Po tej dacie nie można już zarezerwować biletów na tym kierunku.

Zapytaliśmy Wizzair i lotnisko czy to błąd w systemie rezerwacyjnym czy rezygnacja z tego połączenia. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi w tej sprawie.

 • Aktualizacja
  środa, 15.02.2017 r., godz. 10.29
  Aktualizacja
  środa, 15.02.2017 r., godz. 10.29
  Wizzair jedynie potwierdza, że połączenie zostało zawieszone. Nie podaje przyczyny takiej decyzji.
 • Aktualizacja
  środa, 15.02.2017 r., godz. 17.56
  Aktualizacja
  środa, 15.02.2017 r., godz. 17.56
  Głos zabrała Ławica: Z przykrością informujemy, iż w dniu wczorajszym otrzymaliśmy wiadomość od linii lotniczej Wizz Air o zawieszeniu połączenia z poznańskiego lotniska do Glasgow. Decyzja ta została podjęta wyłącznie przez linię lotniczą Wizz Air, mimo wszelkich możliwych zabiegów ze strony Portów Lotniczych w Poznaniu oraz Glasgow. Ostatnie połączenie zostanie zrealizowane 11 marca 2017 roku. O ewentualnych zmianach będziemy informować tak szybko, jak to będzie możliwe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
56.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro