Reklama
Reklama

Otworzą Bałtyk: 1 czerwca wypijesz kawę lub zjesz sushi

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

Pierwsi najemcy powoli zaczynają wykańczać swoje lokale w biurowcu Bałtyk przy rondzie Kaponiera. Pierwsze punkty mają tu zostać otwarte 1 czerwca.

Informację o czerwcowym otwarciu Bałtyku podał portal Łazarz.pl. Michał Włodarczyk, partner firmy Garvest budującej obiekt, w rozmowie z epoznan.pl zdradza szczegóły. - Już w lutym pierwsi najemcy będą zaczynali wykańczać swoje przestrzenie w Bałtyku. Ostatnie takie prace planowane są jesienią - mówi Włodarczyk.

Poznaniacy będą mogli skorzystać z oferty Bałtyku pierwszy raz w czerwcu. - 1 czerwca mają zacząć działać kawiarnia Starbucks oraz restauracja sushi. Prace rozpoczną też niektóre firmy, które zajmą część biurową. 1 września otwarty ma zostać natomiast klub muzyczny na najwyższym piętrze z widokiem na Poznań - dodaje. Ma to być cocktail bar, w którym będzie można posłuchać muzyki na żywo. Tworzą go twórcy SQ, ale zapowiadają, że będzie to coś zupełnie innego niż lokal ze Starego Browaru.

W Bałtyku, który ma 66 metrów wysokości i 16 kondygnacji naziemnych, mieścić się będą nie tylko kawiarnie czy restauracje i biura, ale także m.in. klub fitness.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
6.35 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro