Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 3

Miss Egzotica: zobacz kandydatki z Poznania

KaT
piątek, 3.02.2017 r.
godz. 13.12
KaT | piątek, 3.02.2017 r., godz. 13.12
Miss Egzotica: zobacz kandydatki z Poznania
Julia - fot. Miss Egzotica

11 i 12 lutego w Warszawie odbędzie się kolejny finał projektu Miss Egzotica. Wezmą w nim udział dwie reprezentantki Poznania - Julia Kruzer oraz Malwina Shikunta.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1015 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Pierwszy raz w ramach wydarzenia odbędzie się Miss Egzotica Talnet, podczas którego dziewczęta będą prezentować swoje talenty. Poznań reprezentować będzie Julia Kruzer, finalistka i ambasadorska Miss Egzotica 2016. Zajmuje się wizażem i ten talent będzie prezentować. Julia ma 26 lat i urodziła się w Poznaniu. Jej ojciec pochodzi z Liberii. Ukończyła kosmetologię, a obecnie pracuje jako wizażystka.


W finale oraz podczas konkursu talentów udział weźmie także Malwina Shikunta z Poznania. W konkursie talentów zaprezentuje się od strony wokalnej. Ma 24 lata i studiuje na IV roku biologii na UAM. W przyszłości chciałaby pracować naukowo, by wynaleźć lek na wirusa HIV. W jej żyłach płynie tanzańska krew.

Finał tradycyjnie odbywa się w Warszawie. Poprowadzą go Omenaa Mensah, Serafina Ogończyk-Mąkowska i Filip Chajzer. Konkurs organizowany jest przez Fundację Miss Egzotica i skierowany jest do osób mieszkających w Polsce, ale pochodzących z obcych krajów. Chodzi o kobiety, których rodzice (lub jeden z rodziców) przybyli do Polski, zamieszkali w naszym kraju, tu podjęli pracę czy studia, a także założyli rodziny.