Reklama
Reklama

Stary Browar: powiększą Zarę i iSpot. Massimo Dutti zajmie lokal po Bershce

fot. Jakub Wittchen
fot. Jakub Wittchen

Już jakiś czas temu ze Starego Browaru wyprowadził się sklep Bershka, który znajdował się na parterze w Atrium. Jeszcze w lutym otwarty zostanie tu największy w Polsce salon Massimo Dutti. Ale zmian jest więcej.

Do tej pory salon Massimo Dutti mieścił się w Starym Browarze na parterze, w sąsiedztwie sklepu Zara. Teraz przeniesie się kawałek dalej i znacznie zwiększy swoją powierzchnię - będzie mieć blisko 800 metrów kwadratowych. Otwarcie zaplanowano na koniec lutego.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


W najbliższych tygodniach zmiany rozpoczną się w Zarze. Ta zostanie rozbudowana zarówno na parterze, jak i na piętrze. Na parterze zajmie lokal, w którym do tej pory mieścił się salon Massimo Dutti, a na piętrze - lokal po zamkniętym 31 stycznia Stradivariusie. - Wprowadzony zostanie najnowszy wizerunek salonu marki, nowością będzie też odrębny dział Trafaluc - informuje Barbara Banat ze Starego Browaru. Nowa Zara będzie mieć ponad 800 metrów kwadratowych.

Zmiany zajdą też w Pasażu Starego Browaru. Sklep z damską odzieżą Camaieu zastąpi iSpot, który w nowej lokalizacji będzie mieć dwa razy większą powierzchnię niż dotychczas. Do jego dzisiejszej lokalizacji wprowadzi się natomiast Denon. - Decyzję o powiększeniu salonu sprzedaży podjęli także polscy projektanci tworzący pod szyldem Bohoboco. Planowane są także nowe otwarcia. Jeszcze w lutym polską premierę będzie miała skandynawska Freya, a następnie, imponującej powierzchni ponad 1000 m2, drugi po Warszawie Martes Sport Premium. Ofertę Starego Browaru poszerzy także Intimissimi, Calzedonia, Wojas oraz Selectshop.pl z kilkudziesięcioma markami dla wielbicieli stylu street, skate, snowboardu i sportów ekstremalnych - dodaje.

Stary Browar chwali się także tym, że podpisano nowe długoterminowe umowy najmu z wieloma kluczowymi najemcami już obecnymi w obiekcie. W najbliższym czasie na pewno nie wyprowadzą się stąd m.in. Van Graaf, Tommy Hilfiger, Sephora, SuperPharm, Empik, Stefanel, Marella, Deni Cler, S’portofino czy Sunloox.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
4℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
16.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro