Reklama
Reklama

Ławica: z Poznania polecimy tanimi liniami do Izraela!

fot. Adrian Pingstone / Wikipedia
fot. Adrian Pingstone / Wikipedia

Po złej informacji o zawieszeniu na okres wiosenno-letni lotów na trasie Poznań - Rzym Ciampino, jest dobra wiadomość. Od sezonu zimowego 2017/2018 z Poznania polecimy do Izreala.

Od końcówki października z Polski będziemy mogli polecieć do Izraela - konkretnie loty odbywać się będą z Warszawy Modlina, Gdańska, Poznania i Wrocławia. W przypadku Poznania połączenia będą dwa - z Ejlat (2 razy w tygodniu) oraz z Tel Avivem (również 2 razy w tygodniu). - Polscy klienci oraz turyści mogą w nadchodzących miesiącach oczekiwać kolejnych udogodnień jak nowe trasy, nowe wnętrza samolotów czy też jeszcze niższe ceny, a wszystko w ramach programu "Always Getting Better" - tłumaczy Olga Pawlonka z Ryanair.

Ze względu na uruchomienie nowych połączeń, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na wybrane trasy w cenie od 39 złotych. Będą dostępne w sprzedaży do najbliższego poniedziałku. Bilety na nowe połączenia z Poznania będzie można kupić od marca.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o zawieszeniu na okres wiosenno-letni lotów Ryanair na trasie Poznań - Rzym Ciampino. Zapytaliśmy linię lotniczą o powód tej decyzji, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Ryanair zapewnia, że jesienią połączenie powróci do siatki lotów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
-1℃
-8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
142.68 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro