Reklama

Wybierz się na spacer śladami mrocznych historii

fot. Justyna Kędra/PoPoznaniu.pl
fot. Justyna Kędra/PoPoznaniu.pl

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym tematycznym spacerze. 28 stycznia odbędzie się spacer śladami mrocznych historii.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów czy kryminalnego Poznania. 28 stycznia odbędzie się spacer śladami mrocznych historii -Po zapadnięciu zmroku można przekonać się, że Poznań to miasto zjaw i duchów i że wydarzyła się w nim niejedna przerażająca historia. Jaki wpływ na topografię miasta miały diabły, gdzie straszyło, kto bał się obudzić w trumnie, gdzie polała się krew i których miejsc lepiej było kiedyś unikać - tego dowiedzą się uczestnicy wycieczki -zachęcają przewodnicy.

28 stycznia odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 10, a druga o 16. Przewodnik będzie oczekiwał na uczestników na placu Kolegiackim. Udział w wycieczce jest darmowy, ale po zakończeniu wycieczki można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.71 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro