Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -4
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1027 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Popek Monster w Poznaniu: zainteresowanie tak duże, że zorganizowano drugie spotkanie

KaT
piątek, 27.01.2017 r.
godz. 12.15
KaT | piątek, 27.01.2017 r., godz. 12.15
Popek Monster w Poznaniu: zainteresowanie tak duże, że zorganizowano drugie spotkanie
fot. Popek Monster / Facebook

W piątek w Kinie Muza odbędzie się spotkanie z Pawłem „Popkiem” Rakiem - zawodnikiem MMA i raperem, który znany jest jako samozwańczy „król Albanii”. Wydarzenie związane jest z pokazem filmu „Popek za życia”.

Początkowo kino planowało organizację tylko jednego spotkania (o 19.00) z Popkiem Monsterem, ale zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Bilety na seans i spotkanie rozeszły się ekspresowo. Dlatego zdecydowano się na drugi pokaz filmu i rozmowę z jego bohaterem - także w piątek (o 21.30). Na tę godzinę można jeszcze kupić ostatnie bilety. Film do zobaczenia również w sobotę, ale już bez spotkania z Popkiem.

Popek Monster to postać bardzo kontrowersyjna - zawodnik MMA, raper. Sam nazywa się „królem Albanii”. Słynie m.in. z modyfikacji swojego ciała - chodzi głównie o skaryfikację twarzy („zdobienie” ciała przez nacinanie). Ma m.in. wytatuowane gałki oczne. Przez lata mieszkał w Wielkiej Brytanii - w naszym kraju poszukiwany był bowiem listem gończym za kradzież z włamaniem. Wystawiono za nim nawet Europejski Nakaz Aresztowania, ale ostatecznie go cofnięto. Dzięki temu mężczyzna mógł wrócić do kraju.