Reklama
Reklama

Kaponiera: taksówką na "czerwonym"

Nasz czytelnik nagrał zachowanie taksówkarza, który przejeżdża przez rondo Kaponiera na czerwonym świetle.

- Święte i niczemu winne taksówki - pisze nasz czytelnik. - Taksówka jak gdyby nigdy nic przejeżdża sobie na czerwonym świetle (nawet to nie jest późne zielone) prosto przede mnie - dodaje. Z nagrania wynika, że nie tylko taksówkarz przejechał na czerwonym świetle.

Nie czekaj! Od 1 stycznia 2024 r. za korzystanie z kopciuchów grozi grzywna. Do 31 lipca 2025 r. trwa kolejna edycja programu Kawka Bis, zgłoś się i otrzymaj nawet 37 000 zł.
REKLAMA


Video pochodzi z soboty, choć data na nagraniu wskazuje inaczej. Przypominamy, że za przejazd na czerwonym świetle grozi mandat w wysokości od 300 do 500 zł oraz 6 punktów karnych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
9.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro