Reklama
Reklama

3,5 miliona klientów odwiedziło Posnanię

fot. Włodzimierz Hoppel

Gdy ją otwierali, na otwarciu pojawiły się tysiące mieszkańców, choć wcześniej krytykowano pomysł budowy nowego centrum handlowego przy rondzie Rataje. Dziś wiadomo, że w pierwsze trzy miesiące Posnanię odwiedziło 3,5 mln klientów.

Kilka dni temu pisaliśmy, że choć obiekt działa dopiero od 3 miesięcy, już wyprowadził się z niego pierwszy najemca. Dyrekcja Posnanii jednak zapewnia, że to jedyny taki przypadek, a już wkrótce klienci będą mogli tu zrobić zakupy w nowych sklepach. - W najbliższych tygodniach nasi klienci będą mogli skorzystać z oferty nowych najemców, którzy pasują do koncepcji Posnanii. W związku z tym część marek czeka relokacja - zapowiada Marek Ćwiek, dyrektor obiektu.

O jakie sklepy chodzi? Wiadomo, że w najbliższym czasie w centrum handlowym otwarte zostaną Etno Cafe, Be Free, Bubble Tea World, Skechers, a także lokal właściciela Desigual i Pepe Jeans.

W ostatnich dniach pisaliśmy nie tylko o zamknięciu jednego ze sklepów w Posnanii, ale też o alarmach przeciwpożarowych, które sprawiają, że klienci muszą opuszczać budynek. Okazuje się, że fałszywe alarmy spowodowane były zachowaniem pracowników lokali gastronomicznych. Zdaniem władz obiektu uruchomienie się alarmu oznacza, że systemy działają, a procedury związane np. z ewakuacją są dopracowane.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
18℃
Poziom opadów:
12.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
28.42 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro