Reklama
Reklama

Ku przestrodze: motocyklista zderzył się z rowerzystą jadącym na czerwonym świetle [VIDEO]

We wrześniu 2016 roku na skrzyżowaniu ulic Bułgarskiej i Ptasiej motocyklista zderzył się z rowerzystą, który wjechał na przejazd rowerowy na czerwonym świetle. Teraz motocyklista udostępnił nagranie "ku przestrodze".

Krótkie nagranie opublikowano na profilu Nocnej Jazdy Motocyklem Bez Celu Poznań. Widać na nim rowerzystę, który rozpędzony wjeżdża na ulicę na czerwonym świetle tuż przed nadjeżdżającego motocyklistę. Dochodzi do zderzenia. Motocyklista natychmiast podchodzi do rowerzysty i pyta, czy nic mu nie jest. Na szczęście okazuje się, że mężczyzna nie ma poważniejszych obrażeń.

Na miejsce oczywiście wezwano służby. - Sprawca nie odniósł poważnych obrażeń oraz pokrył koszty naprawy pojazdu - dowiadujemy się od członka NJMBC Poznań. - Warto pokazać to nagranie, żeby ostrzec innych, że chwila nieuwagi może kosztować zarówno zdrowie, jak i sporo kasy. Najważniejsze, że nikomu nic poważnego się nie stało - dodaje.

Nagranie już robi furorę w internecie, a do NJMBC zgłaszają się instruktorzy nauki jazdy, którzy chcą pokazywać video swoim kursantom właśnie "ku przestrodze". Ostrzegamy, w nagraniu są wulgaryzmy:

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami!
17℃
9℃
Poziom opadów:
6.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
3.57 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro