Reklama
Reklama

Krzysztof Rutkowski o swoich teoriach w sprawie Ewy Tylman: po tak długim czasie nie mogę odnieść się do tego tematu

Przy okazji drugiego dnia procesu Adama Z. w Poznaniu pojawił się Krzysztof Rutkowski. Były detektyw twierdzi, że Ewę Tylman "zabiła wódka", a pytany o swoje sensacyjne teorie sprzed roku ucieka od odpowiedzi.

Przypomnijmy, że Krzysztof Rutkowski w grudniu 2015 roku prowadził intensywne śledztwo w sprawie zaginięcia Ewy Tylman. Były detektyw co kilka dni organizował konferencje prasowe, na których przekazywał sensacyjne ustalenia swoich pracowników. Z tych informacji wynikało między innymi, że Ewa Tylman oraz Adam Z. mieli przejść przez Wartę, Ewa Tylman miała być katowana nad Wartą, a Adam Z. miał być satanistą. We wtorek o te ustalenia zapytał go w Wieczorze WTK Dariusz Milejczak - Materiały, które zostały zabezpieczone przez redaktora naczelnego Patriot24 Roberta Rewińskiego były przekazywane do dyspozycji naszego biura. Tam było wskazanie tzw. czarnej postaci, która mogła być świadkiem, kiedy przechodzili w okolicach bodajże politechniki. Niemniej jednak, po tak długim czasie, po roku, w tym momencie nie mogę odnieść się do tego tematu - powiedział Krzysztof Rutkowski.

Krzysztof Rutkowski podtrzymuje też, że Adam Z. nie jest zabójcą - Ja myślę, że był to nieszczęśliwy wypadek. Ewę Tylman zabiła wódka. Po prostu alkohol, który był w tak dużej ilości spożyty, był główną przyczyną tego co się stało - podsumował były detektyw. Zachęcamy do obejrzenia całej rozmowy w serwisie WTK Play.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
6.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro