Reklama
Reklama

Proces Adama Z.: Krzysztof Rutkowski przyjeżdża do Poznania

Karolina K. i Krzysztof Rutkowski na jednej z konferencji w Poznaniu
Karolina K. i Krzysztof Rutkowski na jednej z konferencji w Poznaniu

Krzysztof Rutkowski nie przestaje zabierać głosu w sprawie zabójstwa Ewy Tylman i procesu Adama Z. We wtorek odniesie się do informacji, które wybrzmią na sali sądowej.

Współpracujący z Rutkowskim portal patriot24.net zapowiada, że po wtorkowej rozprawie właściciel biura detektywistycznego spotka się z dziennikarzami. Ma odnieść się do zeznań policjantów, którzy będą przesłuchiwani przez sąd.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Według patriot24.net Rutkowski odniesie się do wątpliwości, o których napisał magazyn kryminalny "Reporter". Z relacji magazynu wynika, że jednym z zeznających policjantów jest Radosław B., zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego KWP w Poznaniu. W "Reporterze" można przeczytać, że to ta sama osoba, która została oskarżona przez Karolinę K. (kobieta występująca wcześniej na konferencjach Rutkowskiego - zeznała, że widziała jak Z. wrzuca Tylman do rzeki, a później przyznała się, że kłamała) o wymuszanie na niej zeznań.

- Wątpliwości w tej sprawie jest wiele. I na razie ich nie ubywa. Tym bardziej, że niektóre dowody wydają się już na pierwszy rzut oka fałszywe. Zadajmy zatem pytanie, kto ma takie możliwości, aby fabrykować dowody; m.in. podkładać krew, przekupywać świadka, namawiać do składania fałszywych zeznań? Kto tym steruje i dlaczego - pyta magazyn "Reporter".

  • Aktualizacja
    wtorek, 17.01.2017 r., godz. 09.58
    Aktualizacja
    wtorek, 17.01.2017 r., godz. 09.58
    Krzysztof Rutkowski będzie gościem Wieczoru WTK o 18.20.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro