Reklama

Jaśkowiak o KOD "ta idea i ta umiejętność zorganizowania takich rzeszy ludzi jest godna szacunku"

W sobotę na Placu Wolności w Poznaniu odbyła się kolejna manifestacja KOD-u. Wziął w niej udział prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Jak już wcześniej informowaliśmy protest został zorganizowany w sobotę na Placu Wolności. Wykrzyczmy tego dnia głośne NIE, NIE, NIE podpisanej przez Andrzeja Dudę reformie edukacji. Wykrzyczmy NIE, NIE, NIE w proteście przeciwko wydarzeniom mającym miejsce w polskim parlamencie - zapowiadali organizatorzy.

Wśród ponad 300 osób protestujących pojawił się również prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak, który zagrzewał Komitet Obrony Demokracji do walki i przypominał o zbliżających się wyborach w organizacji. Prezydent Poznania namawia członków KOD, by postawili na ludzi, którzy udźwigną ciężar przewodzenia komitetowi. Chciałbym przede wszystkim życzyć państwu wytrwałości. Proszę się nie zrażać, przed państwem bardzo ważne wybory. Ta idea i ta umiejętność zorganizowania takich rzeszy ludzi jest godna szacunku. Natomiast każda idea potrzebuje też sprawnej struktury. I życzę Komitetowi Obrony Demokracji byście państwo potrafili w najbliższych wyborach wybrać osoby, które będą w stanie udźwignąć ten ciężar i to zarówno na poziomie regionalnym, jak i poziomie krajowym - mówił Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
18℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro