Reklama
Reklama

Przerwa serwisowa systemu PEKA

fot. archiwum

W najbliższy piątek o godzinie 20:00 rozpoczną się prace serwisowe przy systemie PEKA. Część sprzedażowa będzie niedostępna dla klientów.

Przerwa serwisowa w działaniu części sprzedażowej systemu PEKA rozpocznie się w piątek, 13 stycznia o godzinie 20:00. w związku z tym nieczynna będzie strona internetowa www.peka.poznan.pl, niemożliwy będzie kup i przedłużenie biletu okresowego, doładowanie konta tPortmonetki, czy przesłanie reklamacji przez Internet. Nie będzie też można kupić biletów na kartę PEKA w Punktach Sprzedaży Biletów zarządzanych przez ZTM oraz gminy Swarzędz, Kleszczewo i Tarnowo Podgórne.

W styczniu rusza miejski program Kawka Bis! To ostatni moment na wymianę kopciucha. Na mocy uchwały antysmogowej od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z nich będzie karane. Więcej informacji na: poznan.pl/kawka
REKLAMA

Bez zakłóceń będzie funkcjonowała sieć Punktów Sprzedaży Biletów zarządzana przez Mennicę Polską S.A. Działać będą również biletomaty stacjonarne, w których można kupić bilety jednorazowe, doładować tPortmonetkę, kupić lub przedłużyć bilety okresowe (płacąc kartą lub gotówką) - informuje Agnieszka Smogulecka z ZTM.

Przerwa serwisowa nie ma wpływu na działanie czytników karty PEKA w pojazdach, które funkcjonują niezależnie. Mogą jednak pojawić się kłopoty z transferem biletów kupionych przez Internet w późnych godzinach popołudniowych - dodaje Smogulecka.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem prace zakończą się w sobotę 14 stycznia o godzinie 4:00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteorologiczne dla części województwa
1℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro