Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
14 5

Świadek koronny Masa przyjeżdża do Poznania. Za 65 zł można się z nim spotkać

KaT
poniedziałek, 9.01.2017 r.
godz. 09.27
KaT | poniedziałek, 9.01.2017 r., godz. 09.27
Świadek koronny Masa przyjeżdża do Poznania. Za 65 zł można się z nim spotkać
Jarosław Sokołowski psedonim "Masa" w programie telewizyjnym - fot. youtube.com/Państwo w Państwie, Polsat News Następne

Kiedyś członek gangu pruszkowskiego, dziś najsłynniejszy w Polsce świadek koronny - Jarosław Sokołowski ps. „Masa” w lutym przyjedzie do Poznania. Każdy może wziąć udział w spotkaniu z mężczyzną. Oczywiście za opłatą.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
14°C 1011 hPa
JUTRO
pogoda
14°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
21°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Masa (zyskał pseudonim ze względu na swój wygląd), kiedyś zajmował się rozbojami. Kilkanaście lat temu został zatrzymany i wtedy też zaczął współpracować z prokuraturą. Tym samym został świadkiem koronnym, jak się później okazało, najbardziej znanym w Polsce. Dzięki jego zeznaniom udało się doprowadzić do rozbicia „zarządu” gangu pruszkowskiego.


Wielokrotnie pojawiał się w mediach zawsze wypowiadając się w kominiarce. Jego głos jest przeważnie zniekształcony. Stał się bohaterem kilku książek - m.in. „Masa. O pieniądzach polskiej mafii”. Jego stałe miejsce pobytu nie jest znane. Wiadomo natomiast, że 22 lutego Sokołowski przyjedzie do Poznania. Tego dnia o 18.00 odbędzie się spotkanie z Masą w Sali Ziemi. To pierwsze w Polsce spotkanie na żywo z Sokołowskim.

Wstęp będzie płatny - bilety kosztują 65 złotych. Za 100 złotych można kupić bilet wraz z książką z autografem „Masa o żołnierzach polskiej mafii”.