Reklama

Koniec klubu go-go przy ul. Wronieckiej. Zniknie też kolejny

W grudniu oficjalnie przestał działać klub go-go przy ulicy Wronieckiej w rejonie Starego Rynku. Jak wyjaśnia administrator budynku, właściciel klubu już kilka miesięcy temu podjął decyzją o zakończeniu działalności. Nie jest to więc efekt "wojny" z klubami go-go prowadzonej przez miasto.

W listopadzie informowaliśmy, że władze Poznania zdecydowały się na wystąpienie na drogę sądową z klubami go-go o ochronę renomy i dobrego imienia miasta. Miasto wystąpiło o zasądzenie 1 miliona złotych na cele społeczne od pozwanych klubów. Także w listopadzie pisaliśmy, że przy klubach go-go rozpoczęto nagłe wykopy. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Dziś już wiadomo, że klub od miesięcy funkcjonujący przy ul. Wronieckiej zakończył swoją działalność. - Klub przestał działać w drugiej połowie grudnia. Właściciel klubu podjął taką decyzję już wcześniej, zanim miasto postanowiło zacząć walczyć z klubami go-go - mówi Filip Tomaszewski, administrator obiektu, w którym mieści się klub. - W lokalu będzie prowadzona inna działalność. Nie będzie to klub go-go - dodaje.

Głos Wielkopolski informuje natomiast, że Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych wypowiedział umowę najmu klubowi go-go działającemu przy ul. 27 Grudnia. Klub ma opuścić lokal do końca marca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
75.23 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro