Reklama
Reklama

21-letni mężczyzna zmarł po zażyciu dopalaczy

fot. policja - archiwum

Dopalacze nie dają o sobie zapomnieć. Ostatnio z nasileniem tego problemu stykają się policjanci z Kościana. Niestety w przypadku 21-letniego mężczyzny skończyło się śmiercią.

Tylko w grudniu na szpitalny oddział ratunkowy trafiło kilku młodych mieszkańców powiatu kościańskiego. Niestety eksperymenty z dopalaczami skończyły się śmiercią 21-latka -Na początku grudnia do szpitala trafił 21-letni mieszkaniec powiatu kościańskiego z poważnym zatruciem organizmu. Walka o jego życie zakończyła się 23 grudnia 2016r. Mężczyzna zmarł w szpitalu - informuje Radosław Nowak z miejscowej policji.

Ostatni przypadek zatrucia dopalaczami to osiemnastoletni mieszkaniec gminy Śmigiel, który do szpitala trafił 27 grudnia. Policjanci każdorazowo starają się ustalić, jak młodzi ludzie weszli w posiadanie dopalaczy, ale Ci zwykle nie chcą przekazywać takich informacji. Zdaniem policjantów w większości przypadków, nielegalne środki kupowane są za pośrednictwem Internetu. Policjanci apelują do młodzieży o rozwagę, a do rodziców o nadzór nad dziećmi.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.91 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro