Reklama
Reklama

Miejski Sylwester: można kupić bilety VIP i spotkać się z gwiazdami

fot. Jędrzej Gerwel
fot. Jędrzej Gerwel

Już w sobotę o 20.00 na Placu Wolności rozpocznie się Miejski Sylwester. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale osoby, które chciałyby się spotkać z artystami występującymi na scenie mogą nabyć bilety VIP. Zobacz kompendium informacji o miejskiej imprezie.

Trwa już montaż scen na Placu Wolności. W ramach Sylwestra Retro / Futuro wystąpią grupa VOX, Edward Hulewicz oraz Zbigniew Górny z orkiestrą i Kwartetem Rampa (Retro). Na scenie Futuro pojawią się natomiast Rosalie, The Dumplings oraz Klaves. Wiadomo już jakie utwory zaprezentowane zostaną w ramach Sylwestrowego Koncertu Życzeń. Najwięcej głosów otrzymały piosenki "Przetańczyć całą noc", "Pod papugami" oraz "Parole, parole". W programie nie zabraknie też: Kisses for me, Shoop shoop song, Na cześć młodości, Smutna piosenka retro, Georgia, Que sera, Nie zadzieraj nosa, Manhattan, Volare, Samba sikoreczka, To były piękne dni, Grease (You’re the one that I want) i El bayou.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale w sprzedaży są bilety VIP. Kosztują 50 złotych i umożliwiają spotkanie z artystami za sceną, na tak zwanym "backstage’u".

Impreza rozpocznie się o 20.00. Na jej teren będzie można wejść w dwóch miejscach - od strony Al. Marcinkowskiego oraz w pobliżu przystanku tramwajowego "Plac Wolności". Wejścia nie będzie od strony ul. Nowowiejskiego. Na teren Sylwestra nie będzie można wnieść własnego alkoholu i środków pirotechnicznych. Na miejscu znajdować się będzie strefa gastronomiczna z przekąskami i alkoholem - grzanym winem i niskoprocentowym piwem.

Z informacji od meteorologów wynika, że w nocy z soboty na niedzielę nie powinno padać, a termometry będą pokazywać maksymalnie do -2 stopni Celsjusza. Przypominamy, że o północy nie odbędzie się pokaz fajerwerków - w zamian zaplanowano widowisko mappingowe na ścianach dwóch kamienic zlokalizowanych przy Placu Wolności.

Sylwester potrwa do 1.30.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.73 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro