Reklama

Rataje: zaczepiał kobietę w windzie, uchwyciła go kamera w tramwaju

fot. Policja
fot. Policja

1 października między 2.30 a 3.00 nad ranem na jednym z ratajskich osiedli młody mężczyzna śledził kobietę wracającą do domu. Wszedł z nią do klatki schodowej i do windy, w której próbował zmusić kobietę do kontaktu fizycznego. Szuka go policja.

Sytuacja miała miejsce między 2.30 a 3.00 nad ranem 1 października na Ratajach. - Nieustalony mężczyzna szedł za kobietą, która wracała do domu. Wszedł z nią do klatki schodowej na jednym z osiedli, a następnie do windy. Tam zaczepiał kobietę i próbował skłonić ją do kontaktu fizycznego - wyjaśnia Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


Choć w bloku ani przy nim nie ma monitoringu, napastnika udało się odnaleźć na nagraniu z tramwaju, w którym wcześniej podróżował. Był to tramwaj nocny 201. - Wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunek poszukiwanego mężczyzny bądź posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu, prosimy o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 061-841-2311 lub 061-841-2312 czynnymi całą dobę - apeluje Święcichowski.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
22.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro