Reklama
Reklama

Dwa tragiczne wypadki w wigilijny wieczór

zdj. ilustracyjne | fot. Jerzy/archiwum
zdj. ilustracyjne | fot. Jerzy/archiwum

W Nowym Tomyślu doszło do potrącenia pieszego, który w samej bieliźnie wyszedł pod koła nadjeżdżającego samochodu, a w Pleszewie samochód potrącił starszą kobietę. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala, a kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Do wypadku w Nowym Tomyślu doszło na ulicy 3 lipca. Z relacji oficera prasowego miejscowej policji wynika, że 66-letni mieszkaniec gminy Nowy Tomyśl wtargnął na jezdnię prosto pod koła nadjeżdżającego samochodu. W chwili wypadku mężczyzna ubrany był jedynie w bieliznę. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Około godziny 21:45 doszło natomiast do potrącenia starszej kobiety w Pleszewie. Kobieta przechodziła przez jezdnię na pasach. Ofiara wypadku została przetransportowana do szpitala, w którym zmarła nad ranem. W tej chwili nie jest znana tożsamość kobiety.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
117.74 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro